slide-01 slide-02 slide-03

  Salon sprzedaży nagrobków - Łęczyca (koło Lubonia)

  Jadąc drogą nr 430 z Poznania w kierunku Puszczykowa (mijając po drodze Luboń) przejeżdżają Państwo przez  miejscowość Łęczyca. W tej miejscowości znajduje się największy salon gotowych nagrobków w Poznaniu i okolicach.

  Salon  znajduje się bezpośrednio przy drodze nr 430 (wjazd od ulicy Cmentarnej). Na terenie salonu, zapoznają się Państwo z ekspozycją gotowych nagrobków (dostępnych natychmiast dla naszych Klientów) oraz szeroką paletą akcesoriów i galanterii nagrobnej. Wszelkie szczegóły, mogą Państwo uzgodnić z naszym pracownikiem, w specjalnie do tego celu wydzielonej części salonu. Wybrane egzemplarze nagrobków oferujemy w atrakcyjnych cenach promocyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty w dziale "Promocje".

  Opis dojazdu do salon oraz mapkę znajdą Państwo w dziale "Jak dojechać". Jeśli chcą Państwo skontaktować się z nami przed przyjazdem to numery telefonów oraz adres pocztowy znajduje się w dziale "Kontakt"

  Dane teleadresowe:

  ul.Cmentarna 2, 62-051 Łęczyca
    : 517 845 811
    : 515 272 534
    : 507 025 450
  : kamieniarstwotrawol@wp.pl

  Czynne w godzinach:

  pon-pt: 10:00-18:00

  sobota: 10:00-14:00

  Istnieje możliwość umówienia spotkania pod numerem telefonu: 507 025 450

  Dojazd od strony Poznania:

  Jadąc drogą numer 430 w kierunku Puszczykowa (ulica Poznańska) należy skęcić w prawo w ulicę Cmentarną znajdującą się za widocznym po prawej salonem nagrobków. Na terenie salonu znajduje się parking dla Klientów.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu.

  Dojazd od strony Puszczykowa:

  Jadąc drogą numer 430 w kierunku Poznania (ulica Poznańska) należy skęcić w lewo w ulicę Cmentarną przed salonem widocznym z lewej strony drogi. Na terenie salonu znajduje się parking dla Klientów.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu.

  Dojazd od strony Komornik:

  Przejeżdżając przez Komorniki należy kierować się do miejscowości Wiry a następnie ją przejechać. Dojeżdżając ulicą Łęczycką do drogi numer 430 (Poznań-Puszczykowo) należy skręcić w lewo. Aby dojechać na parking dla Klientów znajdujący się na terenie salonu należy skręcić w lewo, przed widocznym po lewej salonem, w ulicę Cmentarną.

  Kliknij na poniższą mapę aby zobaczyć ją w powiększeniu.